İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

 

İnşaat sonrası ev, ofis, villa, fabrika gibi her alanda detaylı ince temizlik çalışması yapıyoruz. Ekiplerimiz detaylı temizlik için yeterli tecrübe ve eğitime sahiptirler.

 

İnşaat ve tadilat sonrası toplu yaşam alanlarının kullanıma hazır olabilmesi için detaylı temizlik gerekir. İş yaşamında olumsuz yaratan tüm faktörlerin ortadan kaldırılması, verimliliği arttırır.


İnşaat Sonrası Temizlik, yaparken kullanmış olduğumuz ekip ve ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir. İnşaat temizliği ve inşaat sonrası temizlik esnasında kullanılan temizlik ürünleri aynı olmamakla beraber her yüzeye uygulanacak temizlik ürünleri ayrı ve değişik değerlerdedir. Bizim temizlik esnasında kullandığımız ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.


İnşaat sonrası temizlik yaparken etrafa zarar vermeden veya kullanılan kimyasalları doğru yüzeye uygulaması gerekmektedir.


Firmamız bu alanda inşaatı ve dekorasyonu bitmiş her türlü ve büyüklüklerdeki binanın inşaat sonrası kaba ve ince temizliği için, deneyimli ekipleriyle, uygun malzeme ve ekipman kullanarak hizmet sunmaktadır.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
ultimatif eticaret sitesi haşhaş