Ofis - Büro Temizliği
Ofis - Büro Temizliği

Ofis - Büro Temizliği

 

Tadilat ve inşaat sonrası veya kullanımda olan ofisleriniz için haftalık periyodik ofis temizliği hizmeti veriyoruz. Tüm personellerimiz gerekli eğitimleri almıştır.

 

Gerek iç büro ortamlarında, gerekse dış cephe sistemlerinde profesyonel temizlik hizmetleri tetkikleri tam olarak yapılmalı ve konusunda uzman kadromuz ve sizin ile ortaklaşa karara varıp, ortak bir profesyonel temizlik hizmeti planı oluşturulmalıdır.


Çok sayıda personelin kapalı ve yan yana çalıştığı ofis ortamında, büro temizlik hizmetleri çalışanların sağlığı dolayısı ile büyük önem taşımaktadır. Her yıl profesyonel bir şekilde temizlenmemiş ofis ortamları dolayısı ile binlerce insan hastalanmakta ya da ofis ve büro dan aldığı mikrobu evine taşımaktadır.


Dolayısı ile işletmelerde de çok büyük iş gücü kaybına sebebiyet vermektedir.Temizlik profesyonel İşyeri ve büro temizlik hizmetleri ile yapılan planlı uygulamalar ile bu kayıpların çok rahatlıkla önüne geçilebilmektedir.


Ofisler çalışanlar için evinden daha uzun zaman geçirdiği yerlerdir. Temiz ve rahat olması personel verimi ve işlerin düzenli yürümesi için önemlidir. Çerçeve, Camlar, masalar, bilgisayarlarınız, mutfak ve banyoların hijyenik bir konuma getirilmesi için Temizlik firması olarak çalıştığınız ortamı, çalışma ve hijyen ortamı sağlamayı mevcut personelle yapanların haricinde bu hizmeti daha da kaliteli hale getirmek için çözüm ortağı olarak Profesyonel temizlik firmalarından hizmet alarak da yapmak mümkün olmaktadır.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
afyon eticaret eticaret sitesi afyon eticaret danışmanlık